Miejsko-Gminny Konkurs Recytatorski

MIEJSKO –GMINNY KONKURS RECYTATORSKI 07.04.2017 r.

Wyniki:

W KAT. SZKÓŁ PODSTAWOWYCH KLAS I-III
Wyróżnienia:
1. Martyna Stopa – Szkoła Filialna Podróżna
2. Weronika Jeż – Szkoła Podstawowa Skórka
3. Patrycja Grudzień – Szkoła Filialna Śmiardowo Krajeńskie
4. Amelia Garczyńska – Publiczna Szkoła Podstawowa Krajenka
5. Martyna Radke – Publiczna Szkoła Podstawowa Głubczyn
6. Roksana Kamińska – Publiczna Szkoła Podstawowa Krajenka
7. Julia Bron – Szkoła Filialna Śmiardowo Krajeńskie
8. Wiktor Ślebioda – Szkoła Podstawowa Skórka
9. Oliwia Urbańska – Publiczna Szkoła Podstawowa Krajenka
10. Zuzanna Pietrzak – Publiczna Szkoła Podstawowa Głubczyn
11. Nicola Szulc – Szkoła Filialna Śmiardowo Krajeńskie
12. Jagoda Kaczmarek – Publiczna Szkoła Podstawowa Krajenka
13. Jan Pietrzak – Publiczna Szkoła Podstawowa Głubczyn
14. Natalia Miłkowska – Szkoła Filialna Śmiardowo Krajeńskie
15. Kinga Dominikowska – Szkoła Filialna Podróżna

III miejsce
Zuzanna Derlatka – Szkoła Podstawowa Skórka
Igor Bator – Publiczna Szkoła Podstawowa Głubczyn
II miejsce
Aleksandra Jagła – Publiczna Szkoła Podstawowa Krajenka
Nicola Szmyt – Szkoła Filialna Podróżna
I miejsce
Agnieszka Jaros – Szkoła Podstawowa Skórka
Martyna Jędrzejczyk – Szkoła Filialna Podróżna

W KAT. SZKÓŁ PODSTAWOWYCH KLAS IV-VI:
Wyróżnienia:
1. Oliwia Arendt – Publiczna Szkoła Podstawowa Głubczyn
2. Marek Wruk – Publiczna Szkoła Podstawowa Krajenka
3. Dominik Ajsztet – Publiczna Szkoła Podstawowa Głubczyn
4. Oliwia Grudzień – Publiczna Szkoła Podstawowa Głubczyn
5. Jessica Wagner – Publiczna Szkoła Podstawowa Krajenka
6. Jacek Ignasiak – Publiczna Szkoła Podstawowa Głubczyn
7. Karolina Zając – Publiczna Szkoła Podstawowa Krajenka

III miejsce
Anna Pączek – Lee – Szkoła Podstawowa Skórka
Matylda Łuczon – Publiczna Szkoła Podstawowa Głubczyn
II miejsce
Anastazja Markiewicz – Szkoła Podstawowa Skórka
I miejsce
Natalia Wruk – Publiczna Szkoła Podstawowa Krajenka

W KAT. GIMNAZJA i SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
III miejsce
Sandra Jędrzejczyk – Gimnazjum Krajenka
II miejsce
Natalia Wolska – Gimnazjum Krajenka
I miejsce
Zofia Pietrzak – Gimnazjum Krajenka